Kalender
april
donderdag 25 apr 2024
De Planckaerts
Hasselt, CCHa Cultuurcentrum
Extra show 28/04
Philippe Geubels
Antwerpen, Stadsschouwburg
Hans Cools
Oostkamp, CC De Valkaart
Urbanus
Wilrijk, Schouwburg De Kern
De Planckaerts
Oostende, Kursaal
Philippe Geubels
Gent, Capitole
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Eeklo, CC De Herbakker
Urbanus
Halle, CC 't Vondel
Philippe Geubels
Gent, Capitole
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Hasselt, Trixxo Theater
Urbanus
Halle, CC 't Vondel
Philippe Geubels
Antwerpen, Stadsschouwburg
Urbanus
Merelbeke, Cultuurhuis
XXL try-out
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Moorslede, GC De Bunder
Extra show 02/05
Alex Agnew
Genk, C-Mine
mei
donderdag 02 mei 2024
Dries Heyneman
Maldegem, CC Den Hoogen Pad
Extra show 12/02
Arnout Van den Bossche
Brugge, Concertgebouw
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Hasselt, Trixxo Theater
Amelie Albrecht
Kapellen, LUX
Steven Mahieu
Ieper, Stadsschouwburg
Alex Agnew
Genk, C-Mine
Alex Agnew
Bredene, Staf Versluyscentrum
Lieven Scheire
Oostende, Kursaal
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Brugge, Concertgebouw
Gili
Ieper, Stadsschouwburg
Dries Heyneman
Oostende, Kursaal
Steven Mahieu
Kortemark, CC De Beuk
XXL
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Brugge, Concertgebouw
Urbanus
Herentals, CC 't Schaliken
Arnout Van den Bossche
Ieper, CC Het Perron
Alex Agnew
Brugge, Concertgebouw
Gili
Mortsel, Cultureel Centrum
Extra show 13/06
Amelie Albrecht
Izegem, CC De Leest
Amelie Albrecht
Bredene, Staf Versluyscentrum
Henk Rijckaert
Izegem, CC De Leest
Urbanus
Mol, Schouwburg Rex
Hans Cools
Oostende, Kursaal
Amelie Albrecht
Mol, Schouwburg Rex
Extra show 08/06
Alex Agnew
Eeklo, CC De Herbakker
Amelie Albrecht
Dendermonde, Belgica
XXL
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Leuven, 30CC/ Stadsschouwburg
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Herzele, CC De Steenoven
Henk Rijckaert
Ieper, Stadsschouwburg
Urbanus
Knokke-Heist, CC Scharpoord
Lukas Lelie
Herzele, CC De Steenoven
Extra show 13/06
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Gent, Capitole
Steven Mahieu
Gent, Capitole
Extra show 19/06
Arnout Van den Bossche
Oostende, Kursaal
14u30
De Mugge van Brugge
Brugge, Stadsschouwburg
20u00
De Mugge van Brugge
Brugge, Stadsschouwburg
Alex Agnew
Roosendaal, De Kring
Jens Dendoncker
Brugge, Concertgebouw
Alex Agnew
Hasselt, Trixxo Theater
Arnout Van den Bossche
Izegem, CC De Leest
Jade Mintjens
Ieper, Stadsschouwburg
Steven Mahieu
Knokke-Heist, CC Scharpoord
Extra show 22/05
Alex Agnew
Hasselt, Trixxo Theater
Extra show 13/06
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Gent, Capitole
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Ieper, CC Het Perron
Amelie Albrecht
Brugge, Concertgebouw
Gili
Knokke-Heist, CC Scharpoord
Extra show 16/05
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Herzele, CC De Steenoven
Extra show 06/12
Arnout Van den Bossche
Gent, Capitole
Extra show 30/05
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Antwerpen, Stadsschouwburg
Urbanus
Izegem, CC De Leest
Hans Cools
Koekelare, CC De Balluchon
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Izegem, CC De Leest
Extra show 09/11
Jade Mintjens
Izegem, CC De Leest
Amelie Albrecht
Beerse, GC 't Heilaar
Urbanus
Torhout, CC De Brouckere
XXL
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Antwerpen, Stadsschouwburg
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Sint-Lievens-Houtem, CC De Fabriek
Hans Cools
Puurs, CC Binder
Jasper Posson
Roosdaal, GC Het Koetshuis
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Torhout, CC De Brouckere
20u & 22u
Vincent Voeten
Kapellen, LUX
juni
zaterdag 01 jun 2024
Urbanus
Tessenderlo, Cultuurhuis
Extra show 29/03/25
Amelie Albrecht
Gent, Capitole
Extra show 15/06
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Hasselt, Trixxo Theater
William Boeva
Brugge, Concertgebouw
Hans Cools
Lichtervelde, Cultuurhuis De Keizer
Extra show 03/06
Hans Cools
Lichtervelde, Cultuurhuis De Keizer
Jasper Posson
Dendermonde, Belgica
XXL
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Mechelen, Theatrium
Extra show 03/06
Hans Cools
Lichtervelde, Cultuurhuis De Keizer
Alex Agnew
Gent, Capitole
Extra show 05/06
Alex Agnew
Gent, Capitole
Arnout Van den Bossche
Bredene, Staf Versluyscentrum
Extra show 09/11
Amelie Albrecht
Mechelen, Theatrium
Extra show 22/06
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Oostende, Kursaal
Extra show 03/06
Hans Cools
Lichtervelde, Cultuurhuis De Keizer
Extra show 08/06
Urbanus
Sint-Truiden, CC De Bogaard
Extra show 11/01
Arnout Van den Bossche
Hasselt, Trixxo Theater
Extra show 17/05/25
Jade Mintjens
Gent, Capitole
Extra show 03/06
Hans Cools
Lichtervelde, Cultuurhuis De Keizer
Urbanus
Sint-Truiden, CC De Bogaard
Alex Agnew
Eeklo, CC De Herbakker
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Puurs, CC Binder
14u30
De Mugge van Brugge
Brugge, Stadsschouwburg
Extra show 03/06
Hans Cools
Lichtervelde, Cultuurhuis De Keizer
Alex Agnew
Antwerpen, Stadsschouwburg
Han Solo
Ieper, CC Het Perron
XXL
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Gent, Capitole
Extra show 12/06
Alex Agnew
Antwerpen, Stadsschouwburg
Arnout Van den Bossche
Leuven, 30CC/ Stadsschouwburg
Amelie Albrecht
Izegem, CC De Leest
Jeroen Verdick
Herentals, CC 't Schaliken
Urbanus
Ninove, CC De Plomblom
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Heist-op-den-Berg, CC Zwaneberg
Extra show 15/01
Arnout Van den Bossche
Mechelen, Theatrium
Urbanus
Bierbeek, De Borre
Steven Mahieu
Jabbeke, Vrijetijdscentrum
Amelie Albrecht
Leuven, 30CC/ Stadsschouwburg
Extra show 26/06
Hans Cools
Ieper, Stadsschouwburg
Extra show 06/12
Arnout Van den Bossche
Gent, Capitole
Jasper Posson
Puurs, CC Binder
Gili
Eeklo, CC De Herbakker
XXL
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Hasselt, Trixxo Theater
Jade Mintjens
Kapellen, LUX
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Leuven, 30CC/ Stadsschouwburg
Urbanus
Heusden-Zolder, CC Muze
Amelie Albrecht
Ieper, CC Het Perron
Amelie Albrecht
Herentals, CC 't Schaliken
Arnout Van den Bossche
Oostende, Kursaal
Extra show 12/12
William Boeva
Izegem, CC De Leest
Jacky Lafon
Moorslede, GC De Bunder
Han Solo
Brugge, Concertgebouw
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Gent, Capitole
Jasper Posson
Evergem, CC Stroming
Extra show 26/06
Hans Cools
Ieper, CC Het Perron
Amelie Albrecht
Erpe-Mere, CC Emotia
Urbanus
Herzele, CC De Steenoven
Extra show 26/06
Hans Cools
Ieper, CC Het Perron
Arnout Van den Bossche
Overijse, CC Den Blank
Jade Mintjens
Beerse, GC 't Heilaar
XXL
Guga Baul en Jonas Van Thielen
Oostende, Kursaal
Urbanus
Schoten, CC De Kaekelaar
Extra show 06/12
Arnout Van den Bossche
Gent, Capitole
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Kapellen, LUX
Amelie Albrecht
Overijse, CC Den Blank
Hans Cools
Ieper, Stadsschouwburg
Extra show 26/06
Hans Cools
Ieper, Stadsschouwburg
Urbanus
Turnhout, De Warande
september
vrijdag 06 sep 2024
Extra show 12/02
Arnout Van den Bossche
Brugge, Concertgebouw
Try-out
Els De Schepper
Gent, Minardschouwburg
Extra show 06/09
Els De Schepper
Gent, Minardschouwburg
Try-out
Els De Schepper
Nieuwpoort, City
Try-out
Els De Schepper
Kampenhout, GC De Krop
Amelie Albrecht
Herzele, CC De Steenoven
Try-out
Els De Schepper
Poperinge, CC Ghybe
Try-out
Els De Schepper
Nieuwerkerken, OC De Brug
Lieven Scheire
Brugge, Concertgebouw
Try-out
Els De Schepper
Sijsele, De Cultuurfabriek
Extra show 26/09
Els De Schepper
Sijsele, De Cultuurfabriek
Try-Out
Els De Schepper
Boom, CC De Steiger
oktober
donderdag 03 okt 2024
Première
Han Solo
Antwerpen, Zuiderpershuis
Gili
Sijsele, De Cultuurfabriek
Han Solo
Machelen, OC De Guldepoort
Première
Els De Schepper
Antwerpen, Arenbergschouwburg
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Geraardsbergen, Arjaan Theater
Han Solo
Zulte, 't Knipperlicht
Extra show 23/10
Han Solo
Oostkamp, CC De Valkaart
Extra show 23/10
Han Solo
Oostkamp, CC De Valkaart
Première
Kamiel Spiessens
Dendermonde, Belgica
Arnout Van den Bossche
Geraardsbergen, Arjaan Theater
Els De Schepper
Houthalen-Helchteren, Cultuurhuis Casino
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Ninove, CC De Plomblom
Kamiel Spiessens
Dendermonde, Belgica
Han Solo
Merelbeke, Cultuurhuis
Els De Schepper
Zemst, De Melkerij
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Merelbeke, Cultuurhuis
Els De Schepper
Lendelede, GC Den Tap
Vincent Voeten
Puurs, CC Binder
Extra show 25/10
Han Solo
Izegem, CC De Leest
Extra show 21/06/25
Kamiel Spiessens
Ninove, CC De Plomblom
Han Solo
Gent, Minardschouwburg
Han Solo
Oostkamp, CC De Valkaart
Han Solo
Ninove, CC De Plomblom
Els De Schepper
Geraardsbergen, Arjaan Theater
Hans Cools
Erpe-Mere, CC Emotia
Han Solo
Izegem, CC De Leest
Han Solo
Herzele, CC De Steenoven
Els De Schepper
Mechelen, Stadsschouwburg
Hans Cools
Dendermonde, Belgica
Els De Schepper
Evergem, CC Stroming
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Izegem, CC De Leest
november
vrijdag 01 nov 2024
Preuteleute
Wevelgem, CC Guldenberg
Extra show 07/12
Kamiel Spiessens
Izegem, CC De Leest
Els De Schepper
Scherpenheuvel, CC Den Egger
Preuteleute
Ninove, CC De Plomblom
Kamiel Spiessens
Antwerpen, Theater Elckerlyc
Jade Mintjens
Izegem, CC De Leest
Amelie Albrecht
Mechelen, Theatrium
Henk Rijckaert
Eeklo, CC De Herbakker
Kamiel Spiessens
Waregem, CC De Schakel
Preuteleute
Moorslede, GC De Bunder
Jade Mintjens
Antwerpen, Stadsschouwburg
Extra show 23/11
Han Solo
Aalter, Auditorium
Preuteleute
Maldegem, CC Den Hoogen Pad
Els De Schepper
Hasselt, CCHa Cultuurcentrum
Arnout Van den Bossche
Antwerpen, Stadsschouwburg
Extra show 23/11
Han Solo
Aalter, Auditorium
Extra show 28/12
Preuteleute
Izegem, CC De Leest
Kamiel Spiessens
Heist-op-den-Berg, CC Zwaneberg
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Tervuren, CC De Warandepoort
Han Solo
Maldegem, CC Den Hoogen Pad
Hans Cools
Herzele, CC De Steenoven
Muziek
Alex Agnew
Brugge, Cactus Club
Extra show 15/11
Arnout Van den Bossche
Antwerpen, Stadsschouwburg
Jade Mintjens
Brugge, Concertgebouw
Jade Mintjens
Maldegem, CC Den Hoogen Pad
Preuteleute
Brugge, Concertgebouw
Han Solo
Aalter, Auditorium
Preuteleute
Merelbeke, Cultuurhuis
Extra show 11/12
Han Solo
Sijsele, De Cultuurfabriek
Kamiel Spiessens
Koksijde, Casino
Els De Schepper
Kalmthout, Kerk Heide
Extra show 15/01
Arnout Van den Bossche
Mechelen, Theatrium
Els De Schepper
Roeselare, De Spil
Extra show 17/01
Arnout Van den Bossche
Mechelen, Theatrium
Extra show 25/10
Han Solo
Izegem, CC De Leest
Preuteleute
Menen, CC De Steiger
Hans Cools
Antwerpen, Zuiderpershuis
december
woensdag 04 dec 2024
Kamiel Spiessens
Erpe-Mere, CC Emotia
Kamiel Spiessens
Erpe-Mere, CC Emotia
Preuteleute
Bredene, Staf Versluyscentrum
Hans Cools
Maldegem, CC Den Hoogen Pad
Preuteleute
Antwerpen, Zuiderpershuis
Kamiel Spiessens
Bierbeek, De Borre
Arnout Van den Bossche
Gent, Capitole
Arnout Van den Bossche
Gent, Capitole
Els De Schepper
Zele, CC De Wiek
Han Solo
Menen, CC De Steiger
Kamiel Spiessens
Izegem, CC De Leest
Amelie Albrecht
Moorslede, GC De Bunder
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Diest, CC Den Amer
Jade Mintjens
Overijse, CC Den Blank
Han Solo
Sijsele, De Cultuurfabriek
Han Solo
Wevelgem, CC Guldenberg
William Boeva
Izegem, CC De Leest
Extra show 16/11
Han Solo
Maldegem, CC Den Hoogen Pad
Arnout Van den Bossche
Overijse, CC Den Blank
Kamiel Spiessens
Gent, Capitole
Jade Mintjens
Oostkamp, CC De Valkaart
Gili
Izegem, CC De Leest
Extra show 15/12
Han Solo
Zulte, Fiertelhof
Els De Schepper
Maldegem, CC Den Hoogen Pad
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Essen, Zaal Rex
Han Solo
Zulte, Fiertelhof
Han Solo
Koekelare, CC De Balluchon
Kamiel Spiessens
Berlare, CC Stroming
William Boeva
Bredene, Staf Versluyscentrum
Han Solo
Kortemark, CC De Beuk
Jade Mintjens
Mechelen, Theatrium
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Ronse, Zaal COC
Kamiel Spiessens
Kapellen, LUX
Arnout Van den Bossche
Moorslede, GC De Bunder
Jade Mintjens
Mechelen, Theatrium
Preuteleute
Izegem, CC De Leest
jan 2025
donderdag 02 jan 2025
De Mugge van Brugge
Brugge, Concertgebouw
Hans Cools
Brugge, Concertgebouw
Jens Dendoncker
Kapellen, LUX
Els De Schepper
Vorselaar, De Dreef
Han Solo
Oostkamp, CC De Valkaart
Els De Schepper
Herzele, CC De Steenoven
Arnout Van den Bossche
Hasselt, Trixxo Theater
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Oostkamp, CC De Valkaart
Extra show 18/01
Kamiel Spiessens
Herzele, CC De Steenoven
Arnout Van den Bossche
Mechelen, Theatrium
Els De Schepper
Beersel, CC De Meent
Kamiel Spiessens
Herzele, CC De Steenoven
Els De Schepper
Lokeren, Cultuurcentrum
Jasper Posson
Geraardsbergen, Arjaan Theater
Erhan Demirci
Oostkamp, CC De Valkaart
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Bredene, Staf Versluyscentrum
Arnout Van den Bossche
Ninove, CC De Plomblom
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Genk, C-Mine
Kamiel Spiessens
Lebbeke, CC De Biekorf
Die Verdammte Spielerei
Oostkamp, CC De Valkaart
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Herentals, CC 't Schaliken
Els De Schepper
Wilrijk, Schouwburg De Kern
feb 2025
zaterdag 01 feb 2025
Kamiel Spiessens
Moorslede, GC De Bunder
An Nelissen
Kapellen, LUX
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Mechelen, Theatrium
Kamiel Spiessens
Maldegem, CC Den Hoogen Pad
Els De Schepper
Izegem, CC De Leest
Kamiel Spiessens
Maldegem, CC Den Hoogen Pad
Thomas Smith
Oostkamp, CC De Valkaart
Els De Schepper
Ieper, Stadsschouwburg
William Boeva
Moorslede, GC De Bunder
Arnout Van den Bossche
Brugge, Concertgebouw
Thomas Smith
Wuustwezel, GC De Kadans
Jade Mintjens
Hasselt, Trixxo Theater
Jacques Vermeire en Luc Verschueren
Tienen, CC Kruisboog
Gili
Herzele, CC De Steenoven
Amelie Albrecht
Mortsel, Cultureel Centrum
Arnout Van den Bossche
Brussel, Koninklijk Circus