Kalender

februari

donderdag 02 feb 2023
Amelie Albrecht Zwaar Leven
Amelie Albrecht Sint-Truiden, CC De Bogaard
donderdag 02 feb 2023
Extra show 10/11
Philippe Geubels
Philippe Geubels Gent, Capitole
donderdag 02 feb 2023
Extra show 22/11
Alex Agnew Werchter Wake me up
Alex Agnew Brugge, Concertgebouw
vrijdag 03 feb 2023
Extra show 10/11
Philippe Geubels
Philippe Geubels Gent, Capitole
vrijdag 03 feb 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Westerlo, De Zoerla
zaterdag 04 feb 2023
Extra show 10/11
Philippe Geubels
Philippe Geubels Gent, Capitole
zaterdag 04 feb 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Maldegem, CC Den Hoogen Pad
zaterdag 04 feb 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Kapellen, Cultuurcentrum Lux
zondag 05 feb 2023
Extra show 10/11
Philippe Geubels
Philippe Geubels Gent, Capitole
dinsdag 07 feb 2023
Jacky Lafon Antwerpen, TriArte
woensdag 08 feb 2023
Jacky Lafon Dendermonde, CC Belgica
vrijdag 10 feb 2023
Amelie Albrecht Zwaar Leven
Amelie Albrecht Maldegem, CC Den Hoogen Pad
zaterdag 11 feb 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Berlare, CC Stroming
zaterdag 11 feb 2023
Extra show 16/03
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Maldegem, CC Den Hoogen Pad
woensdag 15 feb 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Wenen, Theater Akzent
vrijdag 17 feb 2023
Extra show 18/02
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Ieper, CC Het Perron
zaterdag 18 feb 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Ieper, CC Het Perron
zaterdag 18 feb 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Harelbeke, CC Het Spoor
woensdag 22 feb 2023
Extra show 01/12
Philippe Geubels
Philippe Geubels Hasselt, Trixxo Theater
donderdag 23 feb 2023
Extra show 01/12
Philippe Geubels
Philippe Geubels Hasselt, Trixxo Theater
donderdag 23 feb 2023
Jade Mintjens Eindejaars
Jade Mintjens Antwerpen, TriArte
vrijdag 24 feb 2023
Extra show 01/12
Lieven Scheire Artificiële intelligentie
Lieven Scheire Brugge, Concertgebouw
vrijdag 24 feb 2023
Extra show 30/06
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Geraardsbergen, Arjaan Theater
vrijdag 24 feb 2023
Extra show 22u00
Lukas Lelie
Lukas Lelie Brugge, Theaterzaal De Biekorf
vrijdag 24 feb 2023
Extra show 01/12
Philippe Geubels
Philippe Geubels Hasselt, Trixxo Theater
vrijdag 24 feb 2023
Bas Birker In blijde verachting
Bas Birker Ieper, Stadsschouwburg
vrijdag 24 feb 2023
22u00
Lukas Lelie
Lukas Lelie Brugge, Theaterzaal De Biekorf
zaterdag 25 feb 2023
Extra show 24/02
Lukas Lelie
Lukas Lelie Brugge, Theaterzaal De Biekorf
zaterdag 25 feb 2023
Extra show 01/12
Lieven Scheire Artificiële intelligentie
Lieven Scheire Brugge, Concertgebouw
zaterdag 25 feb 2023
Extra show 01/12
Philippe Geubels
Philippe Geubels Hasselt, Trixxo Theater

maart

woensdag 01 mrt 2023
Extra show 27/09
Alex Agnew Werchter Wake me up
Alex Agnew Antwerpen, Stadsschouwburg
woensdag 01 mrt 2023
Erik Van Looy Verslaafd
Erik Van Looy Dendermonde, CC Belgica
donderdag 02 mrt 2023
Extra show 01/12
Philippe Geubels
Philippe Geubels Hasselt, Trixxo Theater
vrijdag 03 mrt 2023
Extra show 01/12
Philippe Geubels
Philippe Geubels Hasselt, Trixxo Theater
vrijdag 03 mrt 2023
Extra show 16/03
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Maldegem, CC Den Hoogen Pad
zaterdag 04 mrt 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Menen, CC De Steiger
zaterdag 04 mrt 2023
Extra show 01/12
Philippe Geubels
Philippe Geubels Hasselt, Trixxo Theater
zaterdag 04 mrt 2023
Amelie Albrecht Zwaar Leven
Amelie Albrecht Overijse, CC Den Blank
zaterdag 04 mrt 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Mol, Schouwburg Rex
zaterdag 04 mrt 2023
Lukas Lelie
Lukas Lelie Ieper, Stadsschouwburg
zondag 05 mrt 2023
Extra show 01/12
Philippe Geubels
Philippe Geubels Hasselt, Trixxo Theater
zondag 05 mrt 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Ninove, CC De Plomblom
donderdag 09 mrt 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Deinze, Leietheater
vrijdag 10 mrt 2023
Alex Agnew Werchter Wake me up
Alex Agnew Ninove, CC De Plomblom
dinsdag 14 mrt 2023
Extra show 15/04
Wouter Deprez
Wouter Deprez Mol, Schouwburg Rex
dinsdag 14 mrt 2023
Lieven Scheire Artificiële intelligentie
Lieven Scheire Scherpenheuvel, CC Den Egger
woensdag 15 mrt 2023
Erik Van Looy Verslaafd
Erik Van Looy Torhout, CC De Brouckere
woensdag 15 mrt 2023
Extra show 14/03
Lieven Scheire Artificiële intelligentie
Lieven Scheire Scherpenheuvel, CC Den Egger
donderdag 16 mrt 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Maldegem, CC Den Hoogen Pad
vrijdag 17 mrt 2023
Extra show 09/06
Hans Cools & Zonen
Hans Cools Brugge, Theaterzaal De Biekorf
vrijdag 17 mrt 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Ninove, CC De Plomblom
zaterdag 18 mrt 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Hamme, CC Jan Tervaert
woensdag 22 mrt 2023
Erik Van Looy Verslaafd
Erik Van Looy Sint-Lievens-Houtem, CC De Fabriek
donderdag 23 mrt 2023
Jacky Lafon Kapellen, Cultuurcentrum Lux
donderdag 23 mrt 2023
Extra show 27/05
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Gent, Capitole
vrijdag 24 mrt 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Tielt, CC Gildhof
vrijdag 24 mrt 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Overijse, CC Den Blank
vrijdag 24 mrt 2023
Extra show 25/05
Hans Cools & Zonen
Hans Cools Ieper, Stadsschouwburg
zaterdag 25 mrt 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Kapellen, Cultuurcentrum Lux
zaterdag 25 mrt 2023
Extra show 25/05
Hans Cools & Zonen
Hans Cools Ieper, Stadsschouwburg
dinsdag 28 mrt 2023
Jacky Lafon Maldegem, CC Den Hoogen Pad
woensdag 29 mrt 2023
Erik Van Looy Verslaafd
Erik Van Looy Moorslede, GC De Bunder
woensdag 29 mrt 2023
Amelie Albrecht Zwaar Leven
Amelie Albrecht Genk, C-Mine
donderdag 30 mrt 2023
Jacky Lafon Oostkamp, CC De Valkaart
vrijdag 31 mrt 2023
Lieven Scheire Artificiële intelligentie
Lieven Scheire Overijse, CC Den Blank
vrijdag 31 mrt 2023
Extra show 02/04
Wouter Deprez
Wouter Deprez Brugge, Concertgebouw
vrijdag 31 mrt 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Hamont-Achel, De Posthoorn

april

zaterdag 01 apr 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Moorslede, GC De Bunder
zaterdag 01 apr 2023
Extra show 31/03
Lieven Scheire Artificiële intelligentie
Lieven Scheire Overijse, CC Den Blank
zaterdag 01 apr 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Bilzen, CC De Kimpel
zondag 02 apr 2023
Extra show 25/05
Wouter Deprez
Wouter Deprez Brugge, Concertgebouw
woensdag 05 apr 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Sint-Niklaas, Stadsschouwburg
woensdag 05 apr 2023
Extra show 06/04
Wim Helsen Brugge, Concertgebouw
donderdag 06 apr 2023
Jacky Lafon Zwijnaarde, OC De Nieuwe Melac
donderdag 06 apr 2023
Wim Helsen Brugge, Concertgebouw
donderdag 06 apr 2023
Hans Cools & Zonen
Hans Cools Koekelare, CC De Balluchon
vrijdag 07 apr 2023
Amelie Albrecht Zwaar Leven
Amelie Albrecht Sint-Niklaas, Stadsschouwburg
vrijdag 07 apr 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Deinze, Leietheater
vrijdag 07 apr 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Tielt, CC Gildhof
zaterdag 08 apr 2023
Lukas Lelie
Lukas Lelie Sint-Niklaas, Stadsschouwburg
zaterdag 08 apr 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Hasselt, Trixxo Theater
zaterdag 08 apr 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Oostende, Kursaal
zaterdag 08 apr 2023
Extra show 12/05
Lieven Scheire Artificiële intelligentie
Lieven Scheire Mol, Schouwburg Rex
woensdag 12 apr 2023
Extra show 10/11
Philippe Geubels
Philippe Geubels Gent, Capitole
donderdag 13 apr 2023
Jacky Lafon Wervik, OC Het Forum
donderdag 13 apr 2023
Extra show 10/11
Philippe Geubels
Philippe Geubels Gent, Capitole
vrijdag 14 apr 2023
Extra show 10/11
Philippe Geubels
Philippe Geubels Gent, Capitole
vrijdag 14 apr 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Harelbeke, CC Het Spoor
vrijdag 14 apr 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Dendermonde, CC Belgica
zaterdag 15 apr 2023
Wouter Deprez
Wouter Deprez Mol, Schouwburg Rex
zaterdag 15 apr 2023
Extra show 20/05
Hans Cools & Zonen
Hans Cools Izegem, CC De Leest
zaterdag 15 apr 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Gent, Capitole
zaterdag 15 apr 2023
Lieven Scheire Artificiële intelligentie
Lieven Scheire Oostende, Kursaal
dinsdag 18 apr 2023
Jacky Lafon Overijse, CC Den Blank
woensdag 19 apr 2023
Erik Van Looy Verslaafd
Erik Van Looy Ninove, CC De Plomblom
donderdag 20 apr 2023
Dries Heyneman Uit respect voor de buren
Dries Heyneman Ieper, Stadsschouwburg
vrijdag 21 apr 2023
Hans Solo Retro
Han Solo Sijsele, De Cultuurfabriek
vrijdag 21 apr 2023
Extra show 20/04
Dries Heyneman Uit respect voor de buren
Dries Heyneman Ieper, Stadsschouwburg
vrijdag 21 apr 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Tervuren, CC De Warandepoort
zaterdag 22 apr 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Kortrijk, Stadsschouwburg
zaterdag 22 apr 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Hasselt, Trixxo Theater
zaterdag 22 apr 2023
Extra show 20/04
Dries Heyneman Uit respect voor de buren
Dries Heyneman Ieper, Stadsschouwburg
woensdag 26 apr 2023
Extra show 09/06
Erik Van Looy Verslaafd
Erik Van Looy Kapellen, Cultuurcentrum Lux
vrijdag 28 apr 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Scherpenheuvel, CC Den Egger
vrijdag 28 apr 2023
Lukas Lelie
Lukas Lelie Gent, Capitole
vrijdag 28 apr 2023
Extra show 22/11
Philippe Geubels
Philippe Geubels Antwerpen, Stadsschouwburg
vrijdag 28 apr 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Oostende, Kursaal
zaterdag 29 apr 2023
Extra show 22/11
Philippe Geubels
Philippe Geubels Antwerpen, Stadsschouwburg
zaterdag 29 apr 2023
Wouter Deprez
Wouter Deprez Oostende, Kursaal
zaterdag 29 apr 2023
Extra show 17/06
Dries Heyneman Uit respect voor de buren
Dries Heyneman Brugge, Theaterzaal De Biekorf
zondag 30 apr 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Lokeren, Cultuurcentrum

mei

woensdag 03 mei 2023
Erik Van Looy Verslaafd
Erik Van Looy Merelbeke, Cultuurhuis
woensdag 03 mei 2023
Extra show 17/11
Philippe Geubels
Philippe Geubels Oostende, Kursaal
woensdag 03 mei 2023
Amelie Albrecht Zwaar Leven
Amelie Albrecht Dendermonde, CC Belgica
donderdag 04 mei 2023
Jacky Lafon Bredene, Staf Versluyscentrum
donderdag 04 mei 2023
Extra show 17/11
Philippe Geubels
Philippe Geubels Oostende, Kursaal
donderdag 04 mei 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Brugge, Stadsschouwburg
vrijdag 05 mei 2023
Dries Heyneman Uit respect voor de buren
Dries Heyneman Gent, Capitole
vrijdag 05 mei 2023
Extra show 17/11
Philippe Geubels
Philippe Geubels Oostende, Kursaal
vrijdag 05 mei 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Menen, CC De Steiger
vrijdag 05 mei 2023
Hans Cools & Zonen
Hans Cools Sijsele, De Cultuurfabriek
vrijdag 05 mei 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Ieper, CC Het Perron
zaterdag 06 mei 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Sint-Lievens-Houtem, CC De Fabriek
zaterdag 06 mei 2023
Extra show 17/11
Philippe Geubels
Philippe Geubels Oostende, Kursaal
zaterdag 06 mei 2023
Jasper Posson Vastbenoemd
Jasper Posson Brugge, Theaterzaal De Biekorf
woensdag 10 mei 2023
Amelie Albrecht Zwaar Leven
Amelie Albrecht Herzele, CC De Steenoven
woensdag 10 mei 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Ravels, De Wouwer
donderdag 11 mei 2023
Guga Baul Jonas Van Thielen Badje Stroop
Guga Baul en Jonas Van Thielen Ieper, Stadsschouwburg
vrijdag 12 mei 2023
Extra show 18/11
Alex Agnew Werchter Wake me up
Alex Agnew Hasselt, Trixxo Theater
vrijdag 12 mei 2023
Extra show 07/06
Dries Heyneman Uit respect voor de buren
Dries Heyneman Izegem, CC De Leest
vrijdag 12 mei 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Erpe-Mere, CC Emotia
vrijdag 12 mei 2023
Lieven Scheire Artificiële intelligentie
Lieven Scheire Mol, Schouwburg Rex
zaterdag 13 mei 2023
Extra show 12/05
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Erpe-Mere, CC Emotia
zaterdag 13 mei 2023
Extra show 07/06
Dries Heyneman Uit respect voor de buren
Dries Heyneman Izegem, CC De Leest
zaterdag 13 mei 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Leopoldsburg, Cultuurcentrum
zaterdag 13 mei 2023
Alex Agnew Werchter Wake me up
Alex Agnew Oostende, Kursaal
zondag 14 mei 2023
Extra show 01/12
Lieven Scheire Artificiële intelligentie
Lieven Scheire Brugge, Concertgebouw
woensdag 17 mei 2023
Erik Van Looy Verslaafd
Erik Van Looy Mol, Schouwburg Rex
woensdag 17 mei 2023
Extra show 25/10
Alex Agnew Werchter Wake me up
Alex Agnew Gent, Capitole
donderdag 18 mei 2023
Hans Cools & Zonen
Hans Cools Bredene, Staf Versluyscentrum
donderdag 18 mei 2023
Amelie Albrecht Zwaar Leven
Amelie Albrecht Heist-op-den-Berg, CC Zwaneberg
donderdag 18 mei 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Blankenberge, Casino
donderdag 18 mei 2023
Lukas Lelie
Lukas Lelie Izegem, CC De Leest
vrijdag 19 mei 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Sint-Niklaas, Stadsschouwburg
vrijdag 19 mei 2023
Guga Baul Jonas Van Thielen Badje Stroop
Guga Baul en Jonas Van Thielen Izegem, CC De Leest
zaterdag 20 mei 2023
Hans Cools & Zonen
Hans Cools Izegem, CC De Leest
zaterdag 20 mei 2023
Erik Van Looy Verslaafd
Erik Van Looy Maldegem, CC Den Hoogen Pad
zaterdag 20 mei 2023
Amelie Albrecht Zwaar Leven
Amelie Albrecht Kapellen, Cultuurcentrum Lux
zaterdag 20 mei 2023
Urbanus Bis Bis Bis
Urbanus Moorslede, GC De Bunder
zaterdag 20 mei 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Geraardsbergen, Arjaan Theater
woensdag 24 mei 2023
Erik Van Looy Verslaafd
Erik Van Looy Mechelen, Theatrium
donderdag 25 mei 2023
Wouter Deprez
Wouter Deprez Brugge, Concertgebouw
donderdag 25 mei 2023
Extra show 03/05
Amelie Albrecht Zwaar Leven
Amelie Albrecht Dendermonde, CC Belgica
donderdag 25 mei 2023
Hans Cools & Zonen
Hans Cools Ieper, Stadsschouwburg
vrijdag 26 mei 2023
Amelie Albrecht Zwaar Leven
Amelie Albrecht Oostende, Kursaal
zaterdag 27 mei 2023
Erik Van Looy Verslaafd
Erik Van Looy Schoten, CC De Kaekelaar
zaterdag 27 mei 2023
Kamiel-Spiessens-Spijbelt
Kamiel Spiessens Gent, Capitole
woensdag 31 mei 2023
Erik Van Looy Verslaafd
Erik Van Looy Izegem, CC De Leest
woensdag 31 mei 2023
Extra show 27/09
Alex Agnew Werchter Wake me up
Alex Agnew Antwerpen, Stadsschouwburg